+90 232 329 98 58

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Çiğli LG Servisi | (0232) 329 98 58

Çiğli LG Servisi | (0232) 329 98 58

Çiğli lg servisi firmamız haftanın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktadır. LG markalı buzdolabıklimaTelevizyonbulaşık makinesiçamaşır makinesifırın gibi ürünlerinize teknik servis hizmetini en hızlı şekilde sunmak için teknik servis ekibimizi sürekli olarak büyütüyoruz. Firmamız İzmir’in Menemen ilçesindeki siz değerli halkımıza LG markalı cihazlarınızda özel teknik servis olarak hizmet vermektedir. LG servisimizi haftanın hangi günü veya hangi saati olduğu farketmeksizin arayabilirsiniz.

 1 Yıl Hizmet Güvencesi

 Çiğli LG Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli İzmir Menemen halkına LG markalı buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. LG markalı ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdehale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar. Eğer LG markalı cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse LG teknik servis elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır.

 lg teknik servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde LG markalı cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

  LG Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

İzmir’in Merkez ilçesine LG markalı buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli menemen halkına lg markalı ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kalitedende kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde menemen ilçesinde oturuyorsanız ve lg markalı bir cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

  LG Teknik Servis Telefonları

LG teknik servisimiz ile irtibat kurmak isterseniz “0232 329 98 58” nolu telefonumuzu alan kodu olmadan çevirebilir, “0850 775 03 83” nolu diğer telefonumuzu kullanabilir yada yukarıda yer alan hızlı servis formumuzu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

25 Şubat 2019
35 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN